Ubranka dla dzieci i niemowląt

Producenci
Zabawki Disney

Zabawki Disney - pobudzają wyobraźnię i uczą

Dzieci uwielbiają przenosić się w świat bohaterów ze swoich ulubionych bajek - umożliwiają im to oczywiście zabawki. Pobudzanie wyobraźni to jednak nie jedyne zadanie tego typu akcesoriów - powinny również charakteryzować się wysoką estetyką i walorami edukacyjnymi. Kryteria te niewątpliwie spełniają zabawki z motywami z bajek Disney’a.

Dlaczego warto kupować zabawki Disney?

Akcesoria do zabawy Disney przede wszystkim są przyjazne dzieciom - rozwijają ich wyobraźnię i zmysły, uczą nowych umiejętności, np. rozpoznawania kształtów, koordynacji ruchowej, budzą w maluchach artystów i zachęcają do odkrywania świata. Ponadto są w pełni bezpieczne dla dzieci oraz nie wzbudzają w nich negatywnych emocji. Decydując się na zabawki z motywami Disney’a każdy rodzic zyskuje również szeroką ofertę zabawek dostosowanych do wieku malucha - wystarczy kierować się oznaczeniem wiekowym na opakowaniu.

Zabawki Disney dla najmłodszych

Niemowlęta są wyjątkowo wrażliwe na bodźce, jak i ciekawe świata, dlatego zabawki powinny odpowiednio stymulować jego rozwój poprzez naukę kształtów czy dźwięków. Dobrym pomysłem będzie więc zakup projektora z motywem myszki Minnie, który nie tylko tworzy na ścianie dziecięcego pokoju gwiaździste niebo, ale też uspokaja dziecko melodiami i zachęca do snu.

Zabawki Disney dla starszych dzieci

Wśród akcesoriów Disney’a nie brakuje także propozycji dla starszych dzieci. Chłopcom z pewnością przypadnie do gustu tor samochodowy, po którym jeździ Zygzak McQueen - bohater z bajki Auta. Dziewczynki z kolei zachwyci lalka interaktywna Elsa z Krainy Lodu lub pamiętnik z motywem myszki Minnie, w którym będzie zapisywać pierwsze najskrytsze myśli. W ofercie Disney nie brakuje również akcesoriów typowo edukacyjnych, takich jak Świat Cyferek czy Świat Literek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl