Ubranka dla dzieci i niemowląt

Producenci
Lalki dla dzieci

LALKI

Co najchętniej wybierają dziewczynki? Oczywiście lalki!

Często chętnie bawią się nimi również chłopcy, ponieważ z lalką dziecko nawiązuje szczególną więź, która jest bardzo ważna w procesie jego rozwoju.

 No dobrze ale jaka jest właściwie funkcja lalki?

Lalka to pierwsza powierniczka i przyjaciółka, której można powiedzieć wszystkie sekrety. Jest świetnym kompanem w naśladowaniu dorosłych, a które dziecko nie chce być jak mama albo tata? Lalki uczą empatii, odruchów opiekuńczych, a także wspomagają ćwiczenie motoryki - dziewczynki uwielbiają czesać długie włosy swojej lalki, pleść jej warkocze albo ją przebierać. To dopiero satysfakcja i zabawa!

 Jakie lalki proponuje sklep stylowedziecko.pl?

Do wyboru, do koloru! Mamy lalki z dzwiękiem, z różnymi akcesoriami, księżniczki, syrenki, mówiące, interaktywne, skaczące, płaczące, do kąpania, z długimi włosami do czesania, bobasy, i wiele innych. Firma LLORENS proponuje pięknie wykonane lalki, takie jak: Lalka Alvaro płacząca, Lalka Aysel, Lalka Anna płacząca, Bobasek z różowym albo niebieskim kocykiem czy Bobas Beba w beciku. Producent Madej to jakościowe lalki i śliczne kolory! Przykład? Lalka Księżniczka Amelia niebieska, Lalka powtarzająca, czy Lalka Amelka chodząca. Firma Peterkin poleca Lalkę bobas baby travel set albo serię pięknych lalek z długimi włosami do czesania - Lalkę Catherine z jasnymi lub ciemymi włosami. Dzieci uwielbiają także słodkie i urocze lalki firmy Schildkröt, tj. Lalka aniołek chłopczyk, Lalka baby świecąca dziewczynka z melodią czy Lalka kids Luis trendy. Proponujemy także lalkę funkcyjną producenta Simba New born baby albo słodką lalkę Bambolina mówiąca. Dzieci także chętnie wybierają lalki Artyk: Lalka bobas Natalia z wózkiem i łóżeczkiem, Lalka klaszcząca - Natalia  czy Lalka Natalia bobas usypiający. A zatem zarezerwuj sobie kilka dobrych minut i przyglądnij się fantastycznym lalkom, które dostarczą mnóstwo radości każdemu dziecku!

Sklep stylowedziecko.pl ma w swojej ofercie mnóstwo świetnych lalek. Nic tylko wybierać! Pamiętajmy, że lalkę należy dobrać do wieku dziecka i jego upodobań. Lalka nie powinna być skomplikowana, najlepiej jeśli ma maksymalnie kilka funkcji. Lalki powinny być także estetyczne, jakościowe i przyjazne tak aby dobrze wpływały na nasze dziecko. Dokładnie takie znajdziecie w naszym sklepie! Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl